Во куќа во Охрид пронајден мртов 57-годишен маж

Вчера околу 17.50 часот во Охрид во куќа на ул. „Лазо Трпоски“ пронајден е починат маж.

СВР Охрид

По наредба на јавен обвинител телото на починатиот А.Т.(58) е предадено за обдукција. Увид на местото на настанот извршила екипа од Секторот за внатрешни работи Охрид.

ОХРИД 24

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

© Ohrid24.mk. Сите права се задржани.
Текстот не смее да се презема, во целина или во делови без договор со Ohrid24.mk