(ФОТО) Константин Георгиески како Еди Рама

Охрид

Градоначалникот на Охрид, Константин Георгиески по примерот на албанскиот премиер, Еди Рама, на официјален настан се појави во црни панталони, црно сако и патики „Адидас“.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged