Син го натепал татка си

Регион

На 05.12.2019 во полициската станица Охрид, пријавено е нарушување на јавниот ред и мир со физички напад извршен во селото Белчишта од С.Ј.(19) врз неговиот татко М.Ј. од истото село. По целосно документирање на настанот, против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged