Тепачка во Охрид

Црна хроника

На единаесетти февруари оваа година, околу 05 часот, на улицата „Вардар“ во Охрид, нарушен е јавниот ред и мир со физички напад помеѓу Е.З.(30) и Е.З.(34), двајцата од Охрид. По целосно документирање на настанот, СВР Охрид против нив ќе поднесе соодветна пријава.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged