Исчезнат 50-годишен охриѓанец: Излегол од дома и не се вратил

Охрид

На 29.06.2020 година, С.В.(39) од Охрид, во полициската станица пријавила дека нејзиниот сопруг М.В.(50) излегол од дома на 25.06.2020 година и се уште не се вратил, информира портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски и додава дека СВР Охрид презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Please follow and like us:
Tagged