Тепачка во угостителски објект во центарот на Охрид, демолиран дел од објектот

Охрид

Вистинска драма се случувала синоќа во угостителски објект во центарот на Охрид. Како што дознава ОХРИД 24, пред крајот на дозволеното работно време настанала жестока тепачка помеѓу двајца гости во објектот.

Според информациите со кои располагаме во тепачката се користеле боксови, удари со нозе, а бил уништен и дел од инвентарот.

Please follow and like us:
Tagged