Пронајдено починато женско лице во викендица на стариот пат Охрид – Струга

Охрид

Пронајдено е безживотно женско тело во викенд куќа на стариот пат Охрид – Струга.

Настанот го потврдува портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски, кој вели дека во моментов полициски екипи се на терен и вршат увид на местото, по што ќе соопшти повеќе детали.

Please follow and like us:
Tagged