Крвава семејна расправија во Охрид: Син го прободел татко си со остар предмет

Охрид

Доцна вечерва се случил тежок инцидент на улица “Крали Марко” во Охрид.

Како што неофицијално дознаваме, дошло до семејна расправија, во која малолетниот син го прободел 46-годишниот татко, со остар предмет, кој итно бил пренесен на хируршкото одделение во охридската општа болница.

Според очевидци на местото на настанот има полициски екипи кои вршат увид.

Please follow and like us: