Исчезна малолетна охриѓанка

Охрид Црна хроника

На 20.06.2022 година во СВР Охрид, С.И.(51) од Охрид пријавила дека нејзината малолетна ќерка се оддалечила од семејниот дом. Се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетничката, информираше портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.

Please follow and like us:
Tagged