Исчезна жена од Струга

Регион Црна хроника

На 22.06.2022 година во 00.30 часот, А.К.(52) од Струга во полициска станица пријавил дека од семејниот дом се оддалечила неговата сопруга. Се преземаат мерки за нејзино пронаоѓање и расветлување на настанот, информира портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.

Please follow and like us: