Охриѓанка била истепана од сопругот во семејниот дом

Охрид Црна хроника

На 20.09.2022 во 13.15 часот во СВР Охрид, 44-годишна жена од Охрид пријавила дека  на 15.09.2022 во семејниот дом била физички нападната од нејзиниот сопруг Д.П.. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од СВР Охрид.

Please follow and like us:
Tagged