Охриѓанец се оддалечил од домот, се преземаат мерки за негово пронаоѓање

Охрид

На 21.09.2022 година во 20 часот, Д.М.(69) од Охрид во надлежната полициска станица пријави дека од семејниот дом во Охрид, се оддалечил неговиот син В.М.(38).  Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информира портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.

Please follow and like us:
Tagged