Охриѓанец ја истепал мајка си

Охрид Црна хроника

На 17.11.2022 година во 16.25 часот во СВР Охрид пријавено е дека Ф.Р. во семејниот дом во Охрид, физички ја нападнал неговата мајка. Против напаѓачот ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.

Please follow and like us:
Tagged