(ФОТО) Невремето корнеше дрвја во Трпејца

Охрид

Нашиот град попладнево го зафати силно невреме, проследено со силен ветер, дожд и грмотевици.

Во селото Трпејца силниот ветер откорна и дрвја.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged