Штипјанец натепан во Струга

Регион

На 10.07.2019 година во Полициската станица Струга на улицата „Димче Ковачески“ во Струга бил нарушен јавниот ред и мир со физички напад од непознат сторител врз Е.П.(42) од Штип. Се работи на расчситување на случајот.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged