(ВИДЕО) Катица Јанева ги помина портите на затворот во Шутка

Македонија

Специјалната обвинителка Катица Јанева која е осомничена за злоупотреба на службената положба со полициско и придружно возило пристигна во истражниот затвор „Скопје“ кој се наоѓа во Шутка.

ВО ЖИВО ОД ШУТКА

Posted by Сител Телевизија on Wednesday, August 21, 2019

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged