Тепачка во казино во Охрид

Охрид

На 18.09.2019 околу 03.00 часот во СВР Охрид пријавено е дека во казино на ул.„Св.Климент Охридски“ во Охрид, Б.З.(39) и Е.Х.(43), двајцата од Охрид, физички го нападнале М.В.(32) од село Злести. По целосно документирање на настанот против лицата ќе биде поднесена соодветна пријава.

ОХРИД 24

Please follow and like us:
Tagged