Охриѓанец ја истепал сопругата во семејниот дом

Охрид Црна хроника

На 13.02.2024 во 20.10 часот во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид лишија од слобода 43-годишен охриѓанец,  кој претходно во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга, соопшти Стефан Димоски, портпарол на СВР Охрид.

Please follow and like us:
Tagged