22-годишна охриѓанка била истепана од нејзиниот невенчан сопруг

Охрид Црна хроника

На 17.04.2023 во 13.30 часот во СВР Охрид, 22-годишна жена од Охрид пријавила дека 16.04.2023 околу 20.30 часот била физички нападната од нејзиниот невенчан сопруг Д.П. од Охрид.  Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од СВР Охрид.

Please follow and like us:
Tagged