Охриѓанка го истепала сопругот

Охрид Црна хроника

На 16.01.2024 година во 00.10 часот во СВР Охрид е пријавено дека охриѓанка во семејниот дом физички го нападнала нејзиниот сопруг.

По целосно документирање на настанот, против неа ќе биде поднесена соодветна пријава, соопшти портпаролот Стефан Димоски.

Please follow and like us:
Tagged